Onze commercieel directeur

Jef Moons, werkzaam bij Testas sinds 1991  (jef.moons@testas.be : 03/355 20 70)

Onze sales manager

Peter Leduby, werkzaam bij Testas sinds 1994,  sales manager aluminium, daarnaast ook verantwoordelijk voor government contracting (peter.leduby@testas.be : 03/355 20 97)

 

Onze area sales managers

Anke Brandt, werkzaam bij Testas sinds 2006, area sales manager Noord-Antwerpen, Limburg, Luik, Namen en Luxemburg (anke.brandt@testas.be)

Gilles Heymans, werkzaam bij Testas sinds 2013, area sales manager Oost-en West-Vlaanderen en Centraal Antwerpen, daarnaast verantwoordelijk voor gevelprojecten (gelakte platen), (gilles.heymans@testas.be )

Katrien Van Wauwe, werkzaam bij Testas sinds 2002, area sales manager Zuid-Antwerpen, Brussel, Vlaams en Waals-Brabant, gedeeltelijk Oost-Vlaanderen (katrien.van.wauwe@testas.be)

 

Onze binnendienst medewerkers

Maxim Arnouts, werkzaam bij Testas sinds 2017,  in zijn huidige functie als specialist in inox  (maxim.arnouts@testas.be : 03/355 20 68)

Jill Cortvrindt, werkzaam bij Testas sinds 2017,  in haar huidige functie als specialist in aluminium, (jill.cortvrindt@testas.be : 03/355 20 96)

Sybille de Mahieu, werkzaam bij Testas sinds 1998, in haar huidige functie als marketing verantwoordelijke en daarnaast verantwoordelijk voor de aankoop van brons, (sybille.de.mahieu@testas.be : 03/355 20 66)

Danny Euler, werkzaam bij Testas sinds 2014, in zijn huidige deeltijdse functie als verantwoordelijke speciale legeringen, (danny.euler@testas.be )

Xavier Janssens, werkzaam bij Testas sinds 2012, in zijn huidige functie als specialist in bouwprofielen en Gesipa bevestigingssystemen, daarnaast ook verantwoordelijk voor aankoop en herstelling van Gesipa (xavier.janssens@testas.be : 03/355 20 95)

Katrien Merckx, werkzaam bij Testas sinds 2003, in haar huidige functie als specialist in koper en messing, daarnaast verantwoordelijk voor de aankoop koper en messing en omwerkingscontracten messing, (katrien.merckx@testas.be : 03/355 20 94)

Lenny Oerlemans, werkzaam bij Testas sinds 2011, in haar huidige functie als specialist in inox, daarnaast verantwoordelijk voor de aankoop van inox platen en profielen, (lenny.oerlemans@testas.be : 03/355 20 77)

Raf Pleysier, werkzaam bij Testas sinds 2011, in zijn huidige functie als specialist in aluminium, daarnaast verantwoordelijk voor het  zaagwerk in aluminium, (raf.pleysier@testas.be : 03/355 20 72)

Rani Spallier, werkzaam bij Testas sinds 2016, in haar huidige functie als specialist in inox, (Rani.spallier@testas.be : 03/355 20 65)

Annick Van Herwegen, werkzaam bij Testas sinds 1995, in haar huidige functie als specialist in aluminium, daarnaast verantwoordelijk voor aankoop aluminium, (annick.van.herwegen@testas.be : 03/355 20 83)

Mathias Verlinden, werkzaam bij Testas sinds 2011, in zijn huidige functie als verspaningspecialist in aluminium, inox en speciale legeringen, daarnaast ook area manager voor deze specifieke producten (mathias.verlinden@testas.be : 03/355 20 79)

Vincenzo Vollero, werkzaam bij Testas sinds 2017, in zijn huidige functie als specialist in aluminium (vincenzo.vollero@testas.be : 03/355 20 80)